Blog
strony internetowe Lublin

Youtube to serwis z filmami który zna każdy. W bardzo łatwy sposób możemy wykorzystać go do zdbycia klientów, promocji strony internetowej i jej pozycjonowania.
Wykonanie prostego filmu nie stanowi w dzisiejszych czasach jakiegoś problemu - w ostateczności można wykorzystać nawet kamerę ze smartfona. Programy do edycji plików wideo są obecnie bardzo łatwe do obsługi i najczęściej wystarczy nawet taki dostarczany za darmo z systemem Windows.
Film powinien oczywiści dotyczyć branży w której działamy i powinien być ciekawy. Jeśli mamy dużo materiału najlepiej podzielić go na kilka części.
Film może mieć charakter reklamowy, ale lepiej jeśli będzie to poradnik rozwiązujący jakieś problemy związane z naszą branżą np.


- Jak stworzyć stronę internetową na joomla
- Jaki CMS wybrać na moją stronę www

Ważne po stworzeniu takiego filmu żeby go dobrze opisać - tak żeby zawarte w tytule frazy najlepiej odpowiadały jego treści i nawiązywały do treści naszego serwisu.
Ważny jest opis który dodajemy pod filmem - tu możemy dokładniej określić zawarte w filmie treści - pamiętajmy że google tylko po opisie może dowiedzieć się co zawiera film. Umieszczamy także frazy które ważne są dla naszej strony www.
W opisie warto umieścić odnośnik do naszej strony internetowej Lublin a także numer telefonu.

Każdy film powinien mieć unikalny opis - frazy mogą się powtarzać.

Co daje nam umieszczenie filmu na YouTube? Kolejny link do naszej strony który wzmacnia pozycję podczas wyszukiwania. W wynikach wyszukiwania google pojawia się jako samodzielny odnośnik. Jeśli takich filmów dobrze opisanych mamy więcej mogą one bardzo efektywnie wpływać na pozycjonowanie naszej strony w google.


Oczywiście film warto zalinkować z naszego fanpage na facebooku.